City of Steam: Closed Beta w "Mieście Pary"

09.05.2013 o godzinie 10:00 napisane przez Radosław Ciesielski w NewsyGry na przeglądarkęMMORPG

Mechanicy z Mechanist Games ogłosili testy closed beta gry Miasto Pary. Miasto Pary? Tak, wraz z rodzimą wersją został zpolszczony również tytuł gry. Niejeden z was zna tą grę jeszcze jako City of Steam.
Miasto Pary

Zamknięte testy startują dnia 10 maja. Wydawca zapowiada wiele zmian, które będą was oczekiwać w nowej wersji gry. Między innymi możecie liczyć na więcej questów niż w poprzedniej wersji i nowe tryby rozgrywki.

Gracze, którzy już uczestniczyli w testach alpha automatycznie otrzymają dostęp to testów closed beta. Uczestnicy czynnie udzielający się w forum gry dostaną również zaproszenia do testów. Dodatkowo w następnym tygodniu wydawca ogłosi, w jaki sposób można jeszcze zyskać dalsze klucze do testów, więc zerknijcie od czasu do czasu na oficjalne forum gry.

Miasto Pary jest grą przeglądarkową typu MMORPG, która powstała na kanwie książek cyklu The New Epoch autorstwa Davida Lindsay. Jak to bywa w solidnych przygodówkach RPG, większość czasu będziecie spędzać w mrocznych podziemiach.

Źródło: oficjalne forum gry

Graj teraz w Miasto Pary
Gry na przeglądarkę, MMORPG, Fantasy
Miasto Pary ZdjęciaMiasto Pary Zdjęcia