Miasto Pary: Otwarta faza testowa polskiego „City of Steam”

17.07.2013 o godzinie 11:30 napisane przez Marta Ejsmont w NewsyGry na przeglądarkęMMORPG

City of Steam aka Miasto Pary w polskiej wersji językowej startuje w dniu dzisiejszym. Wydawca polskojęzycznej wersji, Aggro Games, daje zielone światło dla otwartej fazy testowej gry przeglądarkowej.
Miasto Pary

Po uruchomieniu open bety każdy chętny wśród was może zarejestrować się do tytułu z gatunku RPG, aby zwiedzić steampunkowy świat fantasy. Miasto Pary działa za pomocą silniku Unity: po instalacji Unity i rejestracji do tytułu możecie od razu rozpocząć waszą przygodę bezpośrednio w waszej przeglądarce internetowej.

W maju wystartowały serwery gry wraz z zamkniętą fazą testową. Pierwsi gracze, którzy otrzymali zaproszenie do bety, mogli już zapoznać się z nowym tytułem. Dla was wydawca przygotował małą niespodziankę w postaci Elektrum. Podczas open bety czeka was 10 ras i 4 klas postaci, poza tym urozmaicone tryby gry, nowe questy i globalne instancje. Według informacji na oficjalnej stronie gry podczas testów nie będzie żadnego wipe'a postaci.

Źródło: oficjalna strona gry
Graj teraz w Miasto Pary
Gry na przeglądarkę, MMORPG, Fantasy
Miasto Pary ZdjęciaMiasto Pary Zdjęcia